Inetstream.pl to innowacyjny projekt, którego celem jest popularyzacja transmisji internetowych z obiektów rozrywkowych, miejsc publicznych, sakralnych, a także  konferencji, seminariów i imprez rozrywkowych.

Dzięki uruchomieniu transmisji internetowej, mogą Państwo uatrakcyjnić organizowane wydarzenie. Ponadto możliwe stanie się śledzenie prezentowanego wydarzenia na żywo przy wykorzystaniu sieci Internet, co stanie się atrakcyjna alternatywą dla osób, które nie mogły osobiście pojawić się na miejscu.

Transmisje takie mogą być także traktowane jako monitoring wszelkiego rodzaju imprez jak i obiektów. Obraz może być rejestrowany, a także udostępniany tylko wybranym osobom.

Inetstream.pl to marka istniejąca na rynku od 2010 roku. Na skutek rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu dopiero od niedawna istnieją możliwości techniczne realizacji tego typu przedsięwzięć. Inetstream.pl składa się z młodego zespołu informatyków, którzy z pasją podchodzą do codziennych wyzwań. Lubimy wyzwania, a każdy realizowany projekt jest przez nas traktowany indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą transmisji wideo, audio oraz pozostałymi usługami znajdującymi się w naszej ofercie. Zadowolenie i sukces biznesowy naszych klientów jest także naszym sukcesem.